phone-icon+371 67376820   +371 26327398

SIA “Lintera Rīga”

Jau vairāk nekā 20 gadus SIA “Lintera Rīga” ir pasaules vadošo mēbeļu un kokapstrādes iekārtu ražotāju oficiālais tirdzniecības un servisa pārstāvis. “Lintera” uzņēmumu grupā ietilpst seši uzņēmumi Baltijas valsts teritorijā.

VAKANCE: Kokapstrādes iekārtu TEHNIĶIS

Darba apraksts:

  • kokapstrādes iekārtu, CNC iekārtu diagnostika, defektācija, apkope un remonts;
  • ieviešana ekspluatācijā: jaunu kokapstrādes iekārtu montāža un palaišana darbībā;
  • padomu un rekomendāciju sniegšana klientiem par iekārtu pareizu ekspluatāciju un savlaicīgu apkopi;
  • iekārtu operatoru apmācība pareizam darbībām ar iekārtām;
  • sadarbība ar iekārtu ražotāju tehniskā atbalsta un rezerves daļu piegādes komandām.

Prasības kandidātiem:

  • augstākā vai vidējā speciālā izglītība (tehniskā);
  • vēlama pieredze mēbeļu ražošanas, kokapstrādes vai citās nozarēs, kur izmanto CNC iekārtas;
  • pneimatikas vai elektrotehnikas zināšanas;
  • prasme lasīt tehniskās un elektriskās shēmas;
  • latviešu, kā arī angļu vai vācu valodu zināšanas;
  • bāzes iemaņas darbam ar datoru (MS Office, Skype, E-pasts, pārlūki u.c.);
  • B kategorijas autovadītāja tiesības;
  • iespēja ceļot komandējumos;
  • precizitāte, uzmanība, atbildība.

Mēs piedāvājam:

  • darbu pilnā slodzē;
  • apmācību;
  • sociālās garantijas;
  • veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • oficiālo darba algu no 1600 EUR bruto un prēmiju sistēmu;
  • izaugsmes iespējas;
  • stabilu darbu uzticamā uzņēmumā.

Jūsu CV lūdzam sūtīt uz norādīto e-pastu:

ans@localhost

riga@localhost

Vai arī sazinieties pa tālruni:

+371 26 127 248, Andris Šalna

Nosūtiet mums pieteikumu

    Back to Top
    Product has been added to your cart