Īpašais instruments leuco T3-SYSTEM FRĒZES ar trīsstūrveida pagriežamiem nažiem mēbeļu ražošanai un kokapstrādei

Leuco T3-SYSTEM FRĒZES ar trīsstūrveida pagriežamiem nažiem

Īpašais instruments leuco T3-SYSTEM FRĒZES ar trīsstūrveida pagriežamiem nažiem mēbeļu ražošanai un kokapstrādei

“t3-System” frēze, jaunākais instruments LEUCO nažu frēžu grupā, ļauj veikt masīvkoka un koksnes materiālu frēzēšanu, ceturtdaļ izfrēzēšanu un formatēšanu, kur vieta ir ierobežota. Frēzes paredzētas frēzēšanai bez izrāvumiem un bez nažu nospiedumiem. Tajā pašā laikā tām ir augsta griešanas efektivitāte.

t3-System frēzes, ar maināmiem nažiem un plašām pielitojuma iespējām, paredzētas priekš CNC iekārtām.

Īpašais nažu izvietojums atšķirībā no citām spirālveida nažu galvām ļauj apstrādāt virsmas pilnīgi bez izrāvumiem. Ražojot, piemēram, durvis un mēbeles, tas nozīmē, ka samazinās darba stundas un resurss. Tā ir priekšrocība, piemēram, durvju vērtņu ražošanā. Spirālveida naži ļauj izgatavot pat nelielus padziļinājumus. Ar šo frēzi var izfrēzēt īpašus savienojumus koka konstrukcijās. Pateicoties kompaktajam, īpašajam dizainam, instruments ir ideāli piemērots brīvas formas elementu, piemēram, apaļu loku, detaļu vai noapaļotu stūru frēzēšanai kāpņu ražošanā.

t3-System frēzes maziem uzņēmumiem, kas veic sarežģītu apstrādi, līdz rūpnieciskām vajadzībām ar augstām veiktspējas prasībām

Ilgtermiņa testos t3-System frēze ir pārsniegusi kvalitātes gaidītos rezultātus. No maziem uzņēmumiem, kas veic sarežģītu apstrādi, līdz rūpnieciskām vajadzībām ar augstām veiktspējas prasībām: t3-System atrod pielietojumu CNC masīvkoka apstrādes iekārtās un kombinētajās frēžu iekārtās, kas paredzētas māju būvniecībai koka konstrukcijās. Papildus katalogā iekļautajiem standarta instrumentiem pēc pieprasījuma ir pieejami arī citi izmēri.

Nažu izkārtojums, kuram leuco ir pieteicis patentu

Izliektā trīsstūrveida grozāmā plāksne – nazis ļauj ideāli iestatīt asu leņķus ”vilkšanas” griezumam, tādējādi novēršot pārkares veidošanos, šķērsām šķiedrām frēzējot. Turklāt trīsstūrveida forma ļauj iestatīt aksiālos leņķus tā, ka savienošanas un ceturtdaļveida frēzēšanas laikā tiek panākta izcila virsmas un malas kvalitāte, un asmens aizmugurējā daļa neizvirzās uz āru. Tas ir tas, kas atšķir t3-System no citām spirālveida nažu frēzēm. Izmantojot kvadrātveida spirālveida nažus, ārējais stūris vienmēr iezīmē švīkas padeves virzienā. Šāds griešanas virziens rada nevienmērīgas malas. T3-System nav šīs problēmas. Trīsstūrveida rotējošās plātnes ir izvietotas tā, ka aksiālais leņķis vienmēr griež pareizajā virzienā. Optimizētais t3 naža aksiālais leņķis samazina griešanas spiedienu.

Tas ne tikai nodrošina augstu griešanas veiktspēju, bet arī samazina naža plāksnes nodilumu.

Produkta programma: Kāta frēzes ar HW pagriežamiem nažiem – t3-System

Kā arī Jūs varētu ieinteresēt:

https://lintera.lv/product/kata-frezes-ar-cietsakausejuma-grozamiem-plaksnem-hw-t3-system/

 

Plašs cietsakausējuma un dimanta instrumentu klāsts, kā arī jauni LEUCO
produkti mēbeļu un kokapstrādes nozarei izstādē LIGNA 2023

Aicinām apmeklēt LEUCO stendu izstādē LIGNA 2023. Īstais mirklis iepazīties ar jaunumiem un tehnoloģiskām inovācijām cietsakausējuma un dimanta instrumenta ražošanā kokapstrādes un mēbeļu ražošanas nozarei.

Lai uzzinātu vairāk par šiem instrumentiem, kā arī par izstādes apmeklējumu, lūdzam sazinieties ar mums:

Māris Lietiņš
Kokapstrādes instrumentu Pārdošanas vadītājs
E-pasts: 
Mob.t.: +371 28379885