Search

phone-icon+371 67376820   +371 26327398
phone-icon+371 67376820   +371 26327398
phone-icon+371 67376820

Kokapstrādes Iekārtu Apkope

Kokapstrādes iekārtu servisā ietilpst virkne pasākumu, ko nepieciešams veikt darbgalda vai iekārtas darbības mūžā, kā kokapstrādes iekārtas  garantijas, tā arī pēcgarantijas periodā: no nodrošināšanas ar rezerves daļām, pārbaudēm un tehniskās apkopes, nepieciešamiem iekārtas remontiem, līdz attālinātam atbalstam vai iekārtas modernizācijas un personāla apmācību piedāvājumiem.

No kokapstrādes iekārtas ražošanas brīža un visā darbgalda ekspluatācijas mūžā mūsu Partneri-Ražotāji un mēs darām visu iespējamu lai nodrošinātu Jūsu iekārtas ar nepieciešamo servisa atbalsu.

Vispārīgie darbu izpildes un pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Attālinātais Serviss

Kokapstrādes iekārtu remonts pie klienta ne vienmēr ir nepieciešams un dažreiz pietiek ar zvanu vai tiešsaistes savienojumu ar Jūsu kokapstrādes iekārtas datoru, lai saņemtu nepieciešamo informāciju un atrisinātu problēmu. Izmantojot modernas lietojumprogrammas un tiešsaistes rīkus, mums ir iespēja ātri noteikt iekārtu darbības traucējumus un tos novērst. Tas ir īpaši svarīgi, ja Jūsu uzņēmuma ražotne atrodas tālu no mūsu servisa centra vai ja problēmu ir jāatrisina pēc iespējas ātrāk.

Attālinātā kokapstrādes iekārtu servisa priekšrocības:

 • Spēja atrisināt problēmu attālināti pēc iespējas īsākā laikā no mūsu kokapstrādes iekārtu servisa centra Ganību dambī 22C, Rīgā.
 • Attālinātā traucējumu diagnostika.
 • Atbalsts klientu personālam traucējumu novēršanā.
 • Augsta darbgalda ekspluatācijas gatavība, minimālas ražošanas izmaksas.
 • Turpmāko soļu detalizētas saskaņošanas iespēja kokapstrādes iekārtu apkope uz vietas.

Rezerves Daļas

Oriģinālās rezerves daļas un to savlaicīga nomaiņa garantē Jūsu iekārtu maksimālu ekspluatācijas gatavību un augstu veiktspēju.

Mēs sastādīsim nepieciešamo rezerves daļu sarakstu pastāvīgajiem remontdarbiem, kā arī palīdzēsim izveidot personalizētu sarakstu ar ieteicamajām rezerves daļām un nodiluma komponentiem uzglabāšanai noliktavā, lai Jūsu iekārtas darbotos nevainojami un uzticami.

Jau kokapstrādes iekārtas piegādes brīdī mēs rekomendētu apdomāt rezerves daļu noliktavas jautājumu lai nākotnē atjaunotu un koriģētu to.

Atbalsts un konsultācijas par rezerves daļu izvēli.

 • rezerves daļu identifikācija;
 • pasūtījuma noformēšana un izpilde;
 • ieteikumi rezerves un dilstošo daļu izvēlei.

Modernizācijas

Ja darbgalds ir ekspluatācijā jau ilgu laiku, tad Jūsu iekārtas aprīkojums un veiktspēja var vairs neatbilst jaunākajām tehnoloģijām un mūsdienu tirgus prasībām. Iespējams Jūs saskaraties ar izmaiņām klientu pieprasījumos pēc pasūtītajiem produktiem. Vai arī ir nepieciešams paplašināt ražošanu vai uzlabot produktivitāti un produktu kvalitāti.

Modernizācijas programma palīdzēs izstrādāt izmaiņas tieši Jūsu darbgaldam un pielāgot tās Jūsu individuālajām vajadzībām.

Modernizācijas priekšrocības:

 • Produktivitātes paaugstināšana, pateicoties mūsdienīgu un efektīvāku tehnisko risinājumu izmantošanai.
 • Darba ciklu laika samazināšana un efektīvāka ražošanas cikla nodrošināšana, apvienojot vecās un jaunas iekārtas.
 • Elastība mainot preču klāstu, pateicoties pašu jaunāko vai papildu iekārtu un apstrādes tehnoloģiju ieviešanai.
 • Tehnoloģisko un ražošanas izmaksu samazināšana, pateicoties uzlaboto tehnoloģiju izmantošanai un energoefektivitātes uzlabošanai.

Mēs arī labprāt atbildēsim uz jautājumiem par iespējamajiem programmatūras atjauninājumiem un jaunākām programmatūras versijām.

Modernizāciju, programmatūras uzstādīšana, kā arī kokapstrādes iekārtu piegāde Latvijā.

 Apmācība

Mūsu kokapstrādes iekārtu remonta speciālisti iziet regulārās apmācības un paaugstina savu kvalifikāciju lai veiktu kvalitatīvu mēbeļu ražošanas un kokapstrādes iekārtu remontu. Tomēr iekārtu produktivitāti un efektivitāti var palielināt pateicoties augstam darbinieku zināšanu līmenim. Paralēli apmācībai par pareizu darbību un jaunu iekārtu lietošanu, varam piedāvāt arī papildus apmācību un kvalifikācijas celšanu. Apmācību programma tiek izvēlēta, ņemot vērā individuālās prasības, kā arī esošos un turpmākos uzdevumus Jūsu uzņēmumā. Apmācību organizēšana iespējama gan Jūsu uzņēmumā, gan pie mūsu partneriem. Turklāt Homag Group iekārtām ir pieejams plašs tiešsaistes apmācību klāsts, ko varat atrast šeit

academy.homag.com

Kvalifikācijas līmeņa celšanai mēs sadarbojamies ar vairākiem kokapstrādes servisa uzņēmumiem.

Preventīvam remontam mēs varam arī apspriest periodiskā iekārtu servisa pie klienta iespēju uz ilgtermiņa vienošanās vai līguma pamata, kur varam norādīt periodiskumu, darbgaldu skaitu remontam un citas detaļas.

Ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

  Piereģistrējaties un sekojiet mūsu jaunumiem!

  Back to Top
  Product has been added to your cart