Maliņmašīnām LEUCO dimanta frēžu akcija -30% atlaide airFace grupas frēzēm

Maliņmašīnām LEUCO dimanta frēžu akcija -30% atlaide airFace grupas frēzēm

Šajā aprīlī, LEUCO rīko īpašu akciju visiem maliņmašīnu lietotājiem, mēbeļu ražotajiem – 30% atlaidi airFace grupas frēzēm. Tas nav aprīļa joks, bet lieliska iespēja atjaunot savu maliņmašīnu frēžu inventāru par izdevīgām cenām.

Kā saņemt 30% atlaidi LEUCO maliņmašīnu dimanta frēzēm

Lai saņemtu 30% atlaidi LEUCO maliņmašīnu frēzēm, pārliecinieties, ka Jūsu frēzes pieder airFace frēžu grupai. Ja Jūsu maliņmašīnas frēzēm ir citi izmēri, bet tās ir no airFace grupas, tad arī piemērosies speciālā atlaide.

Kāpēc izvēlēties LEUCO maliņmašīnu frēzes

LEUCO ir viens no vadošajiem maliņmašīnu frēžu ražotājiem, kas piedāvā augstas kvalitātes un ilgmūžīgas frēzes. airFace grupas frēzes ir izstrādātas, lai nodrošinātu precīzu un efektīvu maliņu apstrādi. Izvēloties LEUCO frēzes, Jūs iegūstat labāko veiktspēju un uzticamību.

Nepalaidiet garām šo iespēju – sazinaties ar SIA Lintera Rīga.

Neatkarīgi no tā, vai Jums ir nepieciešams atjaunot frēžu komplektu vai vienkārši paplašināt savu maliņmašīnu frēžu klāstu, šī akcija ir lieliska iespēja ietaupīt naudu. Izbaudiet 30% atlaidi LEUCO airFace grupas maliņmašīnu frēzēm šajā aprīlī un pārliecinieties pats, ka tas nav aprīļa joks!

LEUCO – grizējinstrumenti kokapstrādei un arī maliņmašīnu frēzes.

Precīzāk visi jautājumi pie :

Māris Lietiņš

T. +371 67376830, Mobile: +371 28379885
e-pasts: